Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczytnie

Wyszukiwanie zaawansowane

UWAGI

Oświadczenie Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczytnie

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego, zgodnie z oświadczeniem Burmistrza Miasta Szczytno oraz wytycznymi Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczytnie, wprowadzam od dnia 16 marca 2020 roku ograniczenia w kontaktach interesantów z pracownikami.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczytnie będzie pracować jak dotychczas tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, ograniczona do minimum zostaje jednak bezpośrednia obsługa mieszkańców.

Pracownicy socjalni, asystent rodziny oraz pracownicy wykonujący usługi opiekuńcze świadczyć będą pracę tylko w niezbędnych i podstawowych czynnościach.

Wszystkie sprawy należy załatwiać drogą telefoniczną (pod nr tel. 89 67 609 24), mailową (mopsszczytno@poczta.onet.pl), listownie oraz z wykorzystaniem platformy internetowej ePUAP (www.epuap.gov.pl).

Sprawy pilne wymagające bezpośredniego kontaktu będą załatwiane tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. W takich przypadkach proszę o załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących , będąc pewnym o dobrym stanie własnego zdrowia oraz z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym bezpiecznej odległości.


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
PORADNIK DLA PODOPIECZNYCH MOPS (DOC, 5.89Mb) 2021-04-08 12:05:12 14
Plik Nazwa Data dodania Pobrań

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

ADMINISTRATOR MOPS

Data wytworzenia:
15 paź 2020

Osoba dodająca informacje

ADMINISTRATOR MOPS

Data publikacji:
15 paź 2020, godz. 09:29

Osoba aktualizująca informacje

Emilia Stasiewicz

Data aktualizacji:
20 wrz 2023, godz. 12:29